Biežāk uzdotie jautājumi

Cik ātri es saņemšu preci?

Visa prece, kas pieejama e-veikalā ir uz vietas noliktavā. Pasūtījumus parasti izsūtam 24h laikā. Tikai svētku dienās vai neparedzētu apstākļu dēļ pasūtījumu izsūtam pēc 24 h. Paciņas cenšamies vienmēr izsūtīt laicīgi. Kad paciņa ir ievietota Omnivas pakomātā vai DPD paku skapī pāris dienu laikā tā nonāks līdz Jums.

Kā es varu izsekot savu pasūtījumu?

Pēc pasūtījuma veikšanas, Jums uz norādīto e-pastu atnāks pasūtījuma kopija,  kurā būs redzams izsekošanas numurs.

Kur ir jāievada atlaides/kupona kods?

Ir divas opcijas  – apskatot grozu (lauciņš – kupona kods) vai arī preces iegādes beigās (pašā augšā tiek piedāvāta opcija – Pieejams kupons? Spied šeit, lai ievadītu kupona kodu).

Ko man darīt, ja kupona kods nav aktīvs/nedarbojas?

Sazinies ar mums pa elektronisko e-pastu [email protected], lai noskaidrotu situācijas iemeslus.

Kā pareizi izvēlēties precei izmērus?

Lai noteiktu sev atbilstošo izmēru, iesakām aplūkot mūsu izmēru ceļvedi.  Ņemot vērā, ka ražotājs ir viens, ja zināsiet savu īsto izmēru, atkārtoti katrreiz noņemt apkārtmērus nebūs nepieciešams.

Kā atrast preci pēc konkrēta koda?

Lapas augšā labajā stūrī ir meklēšanas zīme, tajā ievadot preces nosaukumu vai kodu pēc tā tiks atlasīti pieejamie produkti.

Esmu atgriezis produktu, kad tiks atmaksāta nauda?

Naudu par atgriezto preci atgriezīsim 14 dienu laikā no paziņojuma par atteikumu saņemšanas brīža (pie nosacījuma, ka atgrieztā prece atbildīs tās oriģinālam izskatam).

Ja Tev ir kāds papildus jautājums sūti to mums uz [email protected].

Biežāk uzdotie jautājumi. 10 padomi kā izvēlēties apakšveļu:

  1. Pievērs uzmanību, vai esi izvēlējusies pareizo izmēru: pareiza izmēra apakšveļa ir ne tikai ērta, bet arī labvēlīgi ietekmē Tava apģērba izskatu. Katram zīmolam izmēri var atšķirties, tāpēc daudz vieglāk ir, ja apakšveļu iegādājies pie konkrēta zīmola.

  2. Izvēlies atbilstošu materiālu.

  3. Piedomā par aktivitātēm: atkarībā no tava dzīvesveida un aktivitātēm, izvēlies apakšveļu, kas atbilst konkrētām vajadzībām. Piemēram, sporta apakšveļa piedāvās atbilstošu atbalstu treniņos.

  4. Krāsu un dizaina izvēle.

  5. Atbilstoša stilizācija drēbēm: izvēlies apakšveļu, kas būs nemanāma zem tavām drēbēm.

  6. Ieguldīt kvalitātē.

  7. Testē zīmolu. 

  8. Pievērs uzmanību detaļām: detaļas var ietekmēt apakšveļas ērtumu. Šuves, gumijas joslas un citas detaļas ir vērts apskatīt pirms pirkuma.

  9. Daudzveidība ir atslēga: nepietiek ar vienu veidu apakšveļu. Ir labi izvēlēties dažādu apakšveļu, piemēram, ikdienas un īpašiem gadījumiem.

  10. Sev vērtīgu un patīkamu izjūtu: galvenais – apakšveļa ir jāizvēlas tā, lai Tu justos labi un patīkami. Tava izjūta ir svarīgāka par visu, tāpēc nekompromitē savu komfortu un pašsajūtu.

Biežāk uzdotie jautājumi. Ceram, šī raksta informācija Tev noderēja!

Vari mūs atrast Facebook un Instagram!