Kā iepirkties tiešsaistes veikalā?

1. Jūs ievietojiet no produktu klāsta izvēlēto produktu tiešsaistes iepirkumu grozā, uzklikšķinot uz pogu “Pievienot grozam”.

2. Visas preces, kas ievietotas iepirkumu grozā, var aplūkot, uzklikšķinot uz “Grozs”, kas redzams tīmekļa vietnes labajā augšējā sadaļā. No šejienes iespējams arī dzēst preces vai mainīt preču skaitu.

3. Ja vēlaties iegādāties preces, kas atrodas iepirkumu grozā, uzklikšķiniet uz pogas “Veikt pasūtijumu”.

4. Lai iegādātos preces, Jums nav obligāti jāreģistrējas mūsu tiešsaistes veikalā. Pēc reģistrācijas Jums ir pieejamas citas iespējas, piemēram, pasūtījumu kopsavilkums, saglabātās piegādes adreses un pasūtījumu vēsture.

5. Spiežot pogu “Veikt pasūtījumu” Klients piekrīt pirkt izvēlēto Produktu un apņemas samaksāt par to norādīto preces un piegādes cenu.

6. Pēc pasūtījuma saņemšanas Pārdevējs nosūtīs Jums pasūtījuma apstiprinājumu pa e-pastu, kurā tiks atkārtota detalizēta Jūsu pasūtījuma informācija.

7. Pēc pasūtijuma sagatavošanas Jums tiks nosūtīts vēl viens epasts ar piegādes informāciju, pēc kura saņemšanas varat doties uz mūsu veikalu Cietokšņa ielā 60, Daugavpilī izņemt pasūtijumu.

8. Pārdevējs var sazināties ar Jums pa tālruni (ja norādījāt tālruņa numuru) vai pa e-pastu, lai noskaidrotu jebkādus jautājumus, kas var būt neskaidri par pasūtījumu un piegādi.