Pirktākie krūšturi

Apakšveļa no apaksvela.lv

Lauma Lingerie ir vadošais dizainers un modes apakšveļas ražotājs Baltijā ar vairāk nekā 40 gadu profesionālo pieredzi. Internetveikals apaksvela.lv kā Lauma Lingerie sadarbības partneris dod iespēju Jums iegādāties elegantu un komfortablu apakšveļu no Lauma Lingerie kolekcijām. 

 

 

Jums ir divas opcijas  – apskatot grozu (lauciņš – kupona kods) vai arī preces iegādes beigās (pašā augšā tiek piedāvāta opcija – Pieejams kupons? Spied šeit, lai ievadītu kupona kodu).

Sazinies ar mums pa elektronisko e-pastu [email protected], lai noskaidrotu situācijas iemeslus.

Lai noteiktu sev atbilstošo apakšveļas izmēru, iesakām aplūkot mūsu izmēru ceļvedi. Ņemot vērā, ka ražotājs ir viens, ja zināsiet savu īsto izmēru, atkārtoti katrreiz noņemt apkārtmērus nebūs nepieciešams. 

Lapas augšā labajā stūrī ir meklēšanas zīme, tajā ievadot preces nosaukumu vai kodu pēc tā tiks atlasīti pieejamie produkti. Ja preces kods sākas ar 0, tad to arī ir nepieciešams ievadīt. Piemēram, produktiem kā 01810, 01851, 02145, 02131.

  1. Pievērs uzmanību, vai esi izvēlējusies pareizo izmēru: pareiza izmēra apakšveļa ir ne tikai ērta, bet arī labvēlīgi ietekmē Tava apģērba izskatu. Katram zīmolam izmēri var atšķirties, tāpēc daudz vieglāk ir, ja apakšveļu iegādājies pie konkrēta zīmola.

  2. Izvēlies atbilstošu apakšveļas  materiālu.

  3. Piedomā par aktivitātēm: atkarībā no tava dzīvesveida un aktivitātēm, izvēlies apakšveļu, kas atbilst konkrētām vajadzībām. Piemēram, sporta apakšveļa piedāvās atbilstošu atbalstu treniņos.

  4. Krāsu un dizaina izvēle.

  5. Atbilstoša stilizācija drēbēm: izvēlies apakšveļu, kas būs nemanāma zem tavām drēbēm.

  6. Ieguldīt kvalitātē.

  7. Testē apakšveļas zīmolu. 

  8. Pievērs uzmanību apakšveļas detaļām: detaļas var ietekmēt apakšveļas ērtumu. Šuves, gumijas joslas un citas detaļas ir vērts apskatīt pirms pirkuma.

  9. Daudzveidība ir atslēga: nepietiek ar vienu veidu apakšveļu. Ir labi izvēlēties dažādu apakšveļu, piemēram, ikdienas un īpašiem gadījumiem.

  10. Sev vērtīgu un patīkamu izjūtu: galvenais – apakšveļa ir jāizvēlas tā, lai Tu justos labi un patīkami. Tava izjūta ir svarīgāka par visu, tāpēc nekompromitē savu komfortu un pašsajūtu.

          Vari mūs atrast soctīklos – Facebook un Instagram vietnēs!