Apaksvelas 10 padomi

Apaksvelas 10 padomi. 10 vienkārši padomi, kas var viegli un ērti palīdzēt pie apakšveļas izvēles. Kam ir jāpievērš uzmanība iegādājoties apakšveļu? Apģērbs prasa uzmanību un, ja tā izvēlei pievērsīsim pietiekami uzmanību, tas būs gan ērts, gan labi izskatīsies! Vai pietiekami pievērs uzmanību un velti laiku apģērba izvēlei? Apakšveļas garderobi atjauno ik pa laikam?

Ieteikumu par apakšveļu var būt daudz, bet mēs šoreiz koncentrēsimies uz desmit, mūsuprāt, svarīgākajiem. Apakšveļas izvēle ir ļoti svarīga, jo tā iespaido arī mums pašu svarīgāko – veselību. Daudzas sievietes pat neapzinās apakšveļas nozīmīgumu. Cik svarīgi ir nēsāt savu īsto izmēru un modeli. Apakšveļa nav aksesuārs, kurai ir jāsniedz tikai vizuāls baudījums. Tai arī ir sava nozīmīga funkcija katras sievietes dzīvē. Ir viegli, ja zini, kas Tev patīk un nav jālauza galva par apakšveļas izvēli katrreiz kad nepieciešams jauns apakšveļas komplekts. Bet, ja tā nav, katrs apakšveļas veikala apmeklējums var būt izaicinājums.

Daudzām sievietēm veļas iegādi atvieglo internetveikali. Internetveikalos pastāv iespēja atgriezt preci, mājās var nesteidzīgi apakšveļu piemērīt un pieņemt lēmumu. Tāpat veicot izvēli, var apskatīt modeļus, iepazīties ar produkta informāciju. Vairākas dienas apdomāt un tad pieņemt lēmumu par tās iegādi. Veikalā Tu vai nu nopērc produktu vai nē, lēmums ir jāpieņem tagad, jo diez vai Tu pēc laika tiešām arī atgriezīsies.

Vieglāk ir tad, ja Tev ir savs mīļākais apakšveļas modelis. Varbūt garlaicīgi, bet vienmēr to atjaunojot, jau zini ko pērc. Arī ražotāji šim pieiet radoši un šobrīd populārākajiem bāzes modeļiem piedāvā dažādas nestandarta krāsas.

Vīriešu apakšveļā ir vieglāk. Jāizvēlas vēlamais modelis un izmērs. Taču ir arī vīrieši, kas lielu uzmanību pievērš apakšveļai. Arī vīriešiem ir svarīgi, lai apakšbikses būtu komfortablas un ērtas. Tāpat audumam ir liela nozīme un krāsai. Vīrieši apakšveļas populārākās krāsas pie mums ir melnas un tumši zilas.

Apakšveļas izmēri

1.Pievērs uzmanību, vai esi izvēlējusies pareizo izmēru: pareiza izmēra apakšveļa ir ne tikai ērta, bet arī labvēlīgi ietekmē Tava apģērba izskatu. Katram zīmolam izmēri var atšķirties, tāpēc daudz vieglāk ir, ja apakšveļu iegādājies pie konkrēta zīmola. Ja ir mainījies Tavs ķermeņa svars, pievērs uzmanību izmēriem, tie noteikti ir mainījušies. Tieši pareiza izmēra apakšveļas izvēle ir Tava atslēga uz komfortablu un ērtu apakšveļas izvēli. Ja iegādājies apakšveļu internetā, tad labāk ir to darīt pie konkrēta zīmola. Tā varēsi izvairīties no tā, ka izvēlētais izmērs Tev neder. Tas tāpēc, ka izmēri pie katra zīmola var atšķirties. Tāpēc katram zīmolam ir pieejama sava izmēru tabula.

Esam pamanījuši, ka ir sievietes, kuras izvēlas apakšveļu, kura ir par mazu. Varbūt ir pierasts pirkt šo izmēru un nav izvērtēts, ka laikam ejot jau vajadzētu tomēr lielāku, Tajā pašā laikā daudzas izvēlas apakšveļu, kura ir daudz lielāka kā nepieciešams. Abos gadījumos, ja atšķirība ir liela apakšveļa var nepildīt savas funkcijas. Tā kā ir jāseko sev līdzi un dažkārt jāatzīst lietas, ko varbūt sev negribas atzīt!

Apaksvelas 10 padomi. Apakšveļas audumi

2.Izvēlies atbilstošu apakšveļas materiālu. Vai Tu zini, kuri audumi Tev vislabāk patīk? Izpēti tos un pieturies pie tiem! Audums ir būtisks faktors apakšveļas izvēlē. Ir svarīgi saprast auduma īpašības. No dabiskajiem materiāliem vispopulārākā apakšveļā ir kokvilna. Apaksvela.lv ir kolekcijas, kuras ir izstrādātās tieši priekš sievietēm, kurām aktuāls ir dabiskais materiāls kokvilna. Kokvilna ir izcils audums, kas pazīstams ar savu ērtumu un dabiskumu. Šis dabiskais materiāls ir lielisks izvēles variants, kas nodrošina elpojošu un mīkstu apakšveļu. Kokvilnas audumi lieliski absorbē mitrumu. Tie ļauj ādai brīvi elpot, tādējādi novēršot jebkāda diskomforta sajūtu. Kokvilnai nedaudz klāt var būt sintētiskais materiāls, lai audums nepūkotos un būtu patīkams. Iesakām vislabāk apakšveļu, kuru audums ir kombinēts. Tās sastāvā, lai ir gan kokvilna, ir nedaudz klāt arī sintētika.

 Apakšveļas audumi ir apskatīti bloga rakstā “Apakšveļas audumi“. Plānāka auduma apakšveļa tiek iegādāta vasaras sezonā, kad gribas iegūt viegluma un brīvības sajūtu. Ir sievietes, kuras izvēlas plānus apakšveļas audumus visu gadu.

Apakšveļas modelis

3.Piedomā par aktivitātēm: atkarībā no Tava dzīvesveida un aktivitātēm, izvēlies apakšveļu, kas atbilst konkrētām vajadzībām. Piemēram, sporta apakšveļa piedāvās atbilstošu atbalstu treniņos. Iesakām ikdienā izvēlēties vairāk bāzes kolekcijas, kuras ir klasikas un nodrošina maksimālu komfortu. Ja valkā kleitas ar izgriezumiem arī ir vērts piedomāt pie apakšveļas, kura izcels dekoltē zonu. Zem kleitām un blūzēm vairāk iederēsies gluda auduma modeļi. Zem džemperiem un biezākiem materiāliem, apakšveļa var arī nebūt tik gluda, jo tā neizspiedīsies uz pamata apģērba. Apakšveļai nevajadzētu būt redzamai uz pamata apģērba, ja nu vienīga pašas nēsātājas mērķis ir bijis tāds.

Apakšveļas krāsas un dizains

4.Krāsu un dizaina izvēle. Var teikt, ka apakšveļas krāsa taču ir maznozīmīga apakšveļas izvēlē, jo apakšveļu jau neviens neredz. Lielākoties jā, bet ne vienmēr. Valkājam taču arī caurspīdīgākus apģērbus vai atsedzošus. Der īpaši padomāt par apakšveļas krāsu, ja valkājam blūzes vai kleitas. Mazāka nozīme ir, ja valkājam kreklus un džemperus.

Šobrīd spilgtākas krāsas izvēlas mazāk kā tas bija agrāk. Apakšveļas modeļi ir visvairāk pieejami melnā, bēšā un baltā krāsa. Baltā krāsas modeļi ir visgrūtāk kopjami, bet daudzas sievietes pat ziemas laikā izvēlas gaišas krāsas apakšveļu. Savukārt citas baltas krāsas apakšveļu iegādājas tikai uz vasaras sezonu. Bēša krāsa ir ļoti klasiska, bet ne visām patīk, ka apakšveļa saplūst ar ādas krāsu un tā neizceļas. Šeit tad lieliski iederas melnas krāsas apakšveļa, kura piedot eleganci un erotiskumu. Sarkanā krāsa gan šobrīd ir zaudējusi savu aktualitāti, kāda tai bija iepriekš. Maigi zili un rozā toņi kļūst ļoti populāri vasaras laikā. Ziedu raksti arī vairāk aktualitāti iegūst pavasara un vasaras laikā. Šobrīd veikalos ir pieejamas ļoti krāšņas un greznas apakšveļas kolekcijas. Gluži kā mākslas darbi, no kuriem negribas atraut acis.

Atbilstoša stilizācija drēbēm

5.Apaksvelas 10 padomi. Atbilstoša stilizācija drēbēm: izvēlies apakšveļu, kas būs nemanāma zem Tavām drēbēm. Mūsdienās īpaši populāri ir palikuši bezvīļu modeļi, kā arī gluda auduma apakšveļa. Bezvīļu apakšveļa īpaši aktuāla kļūst vasarā, kad valkājam plānākas drēbes un nevēlamies, lai uz tām lieki kas izspiestos. Vai esi jau pamēģinājusi kādu no bezvīļu modeļiem un atradusi savu mīļāko? Padalies ar mums, vai juti kādu starpību un vai patika.

Push up modeļi – gaumes jautājums. Ir, kas neatzīst, ir kam patīk. Push up modeļi noteikti saistās ar to, ka tajos ir spilventiņi, kas palielina mākslīgi krūtis. Apaksvela.lv kolekcijās lielākoties šie spilventiņi ir izņemami. Push up modeļi tieši izceļ krūtis un padara tās vizuāli pievilcīgas.

Apakšveļas kvalitāte

6.Ieguldī kvalitātē! Kvalitatīva apakšveļa kalpos ilgāk, tā nodrošinās lielāku komfortu un ērtumu. Kvalitatīva apakšveļa uzreiz nenozīmē dārgu apakšveļu. Kvalitatīvu apakšveļu var nopirkt arī par vidējām cenām Iesakām arī izmanto veikalu akciju piedāvājumus. Ja ir vēlme vienmēr varēsi iegādāties kvalitatīvu apakšveļu par labām cenām. Kā zināt, ka apakšveļa ir kvalitatīva? Jau to sapratīsi pataustot audums un šuves. Salīdzini apakšveļu dažādās cenu kategorijās – pa 5 EUR iegādātu, 20 EUR vai 50 EUR. Atšķirību sapratīsi ātri! Tik nevajag aizmirst, ka kvalitatīva apakšveļa ir arī atbilstoši jākopj, nevis tikai jāiegādājas. Savādāk varat zaudēt visu kvalitāti. Ar kopšanu mēs domājam mazgāšanu un uzglabāšanu. Apakšveļu veļas mašīnā mazgājam tikai speciāli paredzētā veļas maisiņā un uzglabājam tā, lai tā nedeformētos. Nav jēgas iegādāties kvalitatīvu apakšveļu, kura pēc dažām mazgāšanas reizēm jau būs zaudējusi savas īpašības.

Kā pareizi kopt apakšveļu un uzglabāt vari lasīt citos apaksvela.lv bloga rakstos vai interneta rakstos kā, piemēram, – “Noderīgi padomi apakšveļas kopšanai un gaumīgai tās saskaņošanai ar apģērbu.”

Apaksvelas 10 padomi. Apakšveļas zīmols

7.Testē apakšveļas zīmolu. Iztestē dažādus zīmolus, kamēr nonāc pie sava mīļākā. Tam nav jābūt garam un mokošam procesam. Saproti savu cenu diapazonu un stilu, kas Tev patīk! Daudzām sievietēm svarīgi arī ir tas, vai apakšveļa ir Latvijā vai ārzemēs ražota. Lauma Lingerie kolekcijas ir Latvijā ražota prece.

Lauma Lingerie ir vadošais dizainers un modes apakšveļas ražotājs Baltijā ar vairāk nekā 40 gadu profesionālo pieredzi. Zīmola LAUMA vēsture aizsākās 1971. gadā Latvijā, tajā laikā tika izvēlēts arī atbilstošais zīmola nosaukums – feja vārdā Lauma. Jau toreiz zīmols kļuva slavens visā Padomju Savienībā, liekot sieviešu sirdīm iemīlēties šajā apakšveļā un kļūstot par līderi citu ražotāju vidū, pateicoties izcilajai kvalitātei un stilam. 2005. gadā Liepājā zīmols tika pārdēvēts par LAUMA LINGERIE, turpinot labākās Latvijas dizaina un ražošanas tradīcijas.

Apakšveļas detaļas

8.Pievērs uzmanību apakšveļas detaļām: detaļas var ietekmēt apakšveļas ērtumu. Šuves, gumijas joslas un citas detaļas ir vērts apskatīt pirms pirkuma. Lēta apakšveļa, kur izmantoti paši lētākie materiāli, nesniegs ērtumu, var spiest, ātri izstaipīties un nopūkoties. Detaļu kvalitātei arī ir liela nozīme. Piemēram, krūštura stīpiņas. Var būt, ka tās ir ērtas un tās nejūtat. Savukārt var būt pretēji, ka tās spiež un ir neērtas. Bieži vien tas var būt iemesls kāpēc izvēle nospēlē par labu bezstīpiņu krūšturiem. Tiem šobrīd ir diez gan salīdzinoši liels piedāvājums. Savu popularitāti tie ir ieguvuši tieši pēdējos gadus.

Krūšturiem ir iespējams piepirkt klāt arī aksesuārus. Piemēram, nomainīt citas plecu lences. Caurspīdīgas vai citas krāsas. Krūštura apkārtmēra pagarinātāju. Dažādos izmēros. Apaksvela.lv aksesuāri ir pieejami e-veikala apaksvela.lv sadaļā “Citi produkti“. Ir pieejami silikona polsteri zem plecu lencēm. Neslīdoši silikona polsteri zem plecu lencēm komfortam. Tāpat ik pa laikam ir pieejami citi apakšveļas aksesuāri.

Apakšveļas 10 padomi. Apakšveļas daudzveidība

9.Apaksvelas 10 padomi. Daudzveidība ir atslēga: nepietiek ar vienu veida apakšveļu. Ir labi izvēlēties dažādu apakšveļu, piemēram, ikdienas un īpašiem gadījumiem. Cik apakšveļas komplekti ir nepieciešami? Mēs teiktu minimums trīs. Bet, protams, noder un vajadzētu vairāk. Ļoti daudz apakšveļas iegādāties gan nav jēgas, jo Tavs ķermeņa svars var mainīties. Krūšturis ir paredzēts aptuveni 200 valkāšanas reizēm. Atkarībā cik bieži mazgā apakšveļu, aptuveni vari saprast cik daudz komplektu Tev ir nepieciešams. Apakšveļas nekad nevar būt daudz! Ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem.

Mūsdienu plašajā piedāvājumā ir viegli apjukt, tāpēc nekautrējies veikalā prasīt palīdzību. Ja būs zinoša pārdevēja, viņa noteikti Tev spēs palīdzēt un atbalstīt apakšveļas izvēlē.

Apakšveļa ar vērtību

10. Sev vērtīgu un patīkamu izjūtu: galvenais – apakšveļa ir jāizvēlas tā, lai Tu justos labi un patīkami. Tava izjūta ir svarīgāka par visu, tāpēc nekompromitē savu komfortu un pašsajūtu. Var iegādāties skaistu un modīgu apģērbu, kas reizē ir komfortabls un ērts. Nepārdomāti un ātri pirkumi, kuros neizvērtējam apģērba komfortu, var novest pie nepareiza apģērba iegādes. Tāpēc apakšveļu iegādājamies pārdomāti un ar rūpību, tad ar nebūs vilšanās sajūtas, ka tā nav ērta. Apakšveļa var reizē pildīt divas funkcijas – būt ērta un vienlaicīgi vizuāli baudāma. Tai nav jābūt tikai skaistai vai tikai ērtai.

Kā zināt, ka Tava apakšveļa ir vērtīga? Ja tā pilda izpilda savu funkciju. Notur krūtis, ir ērta un komfortabla un sniedz Tev pašai vizuālu baudījumu. Prieks ir redzēt, kā iemirdzas sieviešu acis kad tās ir tikušas pie kārotās veļas komplekta. Skaistas lietas ceļ sievietes pašapziņu un starojumu uz āru. Apakšveļa ir veids kā sieviete jūtas skaista un iekārojama. Tāpat kā kopts vizuālais tēls, rotas, pamata apģērbs. Tik jāizvēlas īstais stils, kas uzrunā un saskan ar iekšējo būtību.

Apakšveļa ir būtiska arī pāra attiecībās. Seksualitātei arī ir būtiska nozīme mūsu dzīvē un mēs to nevaram noliegt. Mums katram ir tāda, tik kādam mazāk, bet kādam vairāk. Apakšveļu var izmantot arī tam, lai uzlabotu intīmo dzīvi. Apakšveļa noteikti tai piešaus asumiņu! Tā ir būtiska. Mūsdienās ir pieejama arī ļoti erotiska veļa, kuru pēc tam nekur nebūs iespējams uzvilkt. Bet ir pieejama apakšveļa, kuru var izmantot intīmajiem brīžiem, gan valkāt ikdienā. Šis būs vairāk praktiskāk, jo savādāk īpašais veļas komplekts jau tāpat būs jāmaina. Katra vīrieša, tāpat sievietes gaume attiecībā par šiem jautājumiem var būt ļoti dažāda. Noteikti ir arī pāri, kas šādām lietām nepiegriež īpašu uzmanību. Bet, kas to lai zina kā būtu, ja sāktu pievērst.

Apaksvelas 10 padomi – noslēgums

Ceram, ka šie padomi bija noderīgi un lika aizdomāties par apakšveļu – tās izvēli, svarīgumu un kopšanu. Katrai sievietei gan ir savas nianses, kuras ir svarīgas. Bet vienojoši ir jāvalkā savs īstais izmērs un ir nepieciešams rūpēties par apakšveļas pareizu kopšanu, lai tā saglabātu savu kvalitāti un kalpotu ilgi. Strādājot ar klientēm, ir redzams cik daudz nianšu tomēr ir svarīgas sievietēm, un katrai tās ir citas. Mūsdienās piedāvājums ir pietiekami plašs, lai spētu atrast sev nepieciešamo. Pat ja Latvijas tirgū tas nav pieejams, ir iespējams iegādāties no ārzemju internetveikaliem. Bet, mēs teiktu, ka labas lietas nav tālu jāmeklē. Šobrīd pieejamajās Lauma Lingerie kolekcijas ir kvalitatīvas, elegantas, un daudzveidīgas. Arī ir plaša izmēru pieejamība. Protams, ir jārēķinās ar to, ja ir rets izmērs, tad piedāvājums nav tik plašs.

Jau šobrīd ārzemju soctīklos ir redzamas vairāk lielo izmēru modeles. Ir būtiski redzēt kā apakšveļa izskatās uz dažādu izmēru sievietēm. Tas rada reālistiskas iespējas saprast kā apģērbs izskatās uz dažādiem cilvēkiem, nevis tikai uz konkrēta standarta tipa. Liels prieks, ka šis stereotips ir lauzts un mūsdienās varam justies brīvāk par savām ķermeņa aprisēm.