Apaksvelas knifiņi

Apaksvelas knifiņi. Šoreiz par it kā vienkāršām lietām, bet, kuras ikdienā var piemirsties. Katrā sfērā ir savi knifiņi un arī apakšveļā! Kas kādam liekas pašsaprotami, kādam ir kas jauns! Un tas ir normāli, jo katrā dzīves posmā mums kļūst aktuālas vai interesē citas lietas.

Apakšveļa nenoliedzami ir garderobes sastāvdaļa un tai arī ir vajadzīgs pievērst pietiekami daudz uzmanības. Mums sevi ir jāliek pirmajā vietā un jārūpējas par sevi. Sev nevar nebūt laiks, tas ir jāatvēl vienmēr. Saviem hobijiem, atpūtai, kā arī laiks garderobes, kosmētikas vai rotu papildināšanai. Savādāk nav brīnums, ka gadiem ejot kļūstam nogurušas un nekādas. Bet vienmēr visu var mainīt.

Vēlamies Tevi iedvesmot uz apakšveļas iegādi, kas Tev dod pievienoto vērtību. Tādu, kas ir saskaņota ar Tavu garderobi, krāsām, materiāliem. Nav jēgas nopirkt krūšturi, kas ir skaists, bet glabāt to atvilktnes stūrī un nekad neuzvilkt. Mūsdienās aktuāla ir kļuvusi kapsulas garderobe. Tas gan nedaudz prasa laiku un iedziļināšanos, bet noteikti atmaksājas. Šo tēmu arī nedaudz esam ieskicējuši un vari ar to iepazīties sadaļā “Kapsulas garderobe: kā padarīt apģērba izvēli vienkāršu un stilīgu!”.

Apaksvelas knifiņi. Apakšveļas kombinēšana ar apģērbu

Apakšveļa ir jākombinē ar savu apģērbu. Tāpēc ar sievietes vairāk izvēlās klasiskos toņus – melnu, bēšu un baltu. Īpaši jāskatās, ja nēsājat caurspīdīgus apģērbus vai blūzes. Ja nesaskaņosiet krāsas, rēķinieties ar uzmanību, ko šī apģērba kombinācija Jums sniegs. Ar bēšas krāsas apakšveļu, visticamāk, nekad nenošausiet greizi, jo miesas krāsa pieiet gandrīz klāt jebkurai garderobei. Katras sievietes garderobē ir jābūt vismaz vienam miesas krāsas krūšturim. Gaišas ādas īpašniecēm vislabāk piestāv pasteļtoņi kā gaiši zils, gaiši rozā u.c. Savukārt sievietēm ar tumsnēju ādu vairāk piemērotāki ir spilgtie toņi – tumši rozā, violets u.c. Sievietes, kuras iepērkas pie konkrēta zīmola, bieži vien jau zina savu izmēru. Un bez pielaikošanas pat fiziskā veikalā iegādājas krūšturus. Tas noteikti ietaupa laiku un ir ērti.

Apakšveļas materiāls

Sievietes vairāk izvēlas gluda materiāla krūšturus, jo tie ir praktiskāki. Pavelkami zem jebkurām drēbēm. Savukārt, kruzuļi vai mežģīnes, var izspiesties, ja valkājat ciešu apģērbu. Šeit viss jāskatās un ir atkarīgs no pamata garderobes. Daudzas sievietes izvēlas gludus kokvilnas modeļus. Kokvilna vienmēr būs pieprasīta.

Apaksvelas knifiņi. Apakšveļa konkrētam apģērbam

Ja meklē apakšveļu konkrētam apģērbam, iesakām šo apģērbu ņemt līdzi uz apakšveļas pielaikošanu. Piemēri reizē šo apģērbu ar apakšveļu! Tā izvairīsies no pārpratumiem, ka tomēr kas izspiežas uz apģērba, izlien ārā vai ir izvēlēta neatbilstoša krāsa. Neapdomīgi un pēkšņi pirkumi var sabojāt apakšveļas iegādes prieku. Apakšveļas iegāde ir mums katrai ļoti individuāla, un tas nebūs tas pats kā nopirkt pienu veikalā uz ātro. Atgādinām, ka piemērot biksītes veikala garderobē, tās velkam uz savām esošajām un nekādā gadījumā uz plikas miesas. Higiēnisku un ētisku apsvērumu dēļ. Krūšturim gan neveidojam liekas kārtas un piemēram tos uz miesas.

Apaksvelas knifiņi. Labāk mazāk, bet kvalitatīvu apakšveļu

Šo padomu būtu vērts likt aiz auss. Šeit ar jālauž stereotips, ka kvalitatīva apakšveļa ir dārga. Tā nav! Ja vēlaties apakšveļu ar daudz mežģīnēm un dažādiem aksesuāriem, nāksies šķirties no lielākas summas. Savukārt klasiskie modeļi veikalos ir pieejami par samērīgām cenām. Mūsu komanda ir devusies arī uz tirgu, lai izpētītu tur piedāvātās opcijas. Teiksim atklāti, likās ļoti dārgi par šādiem produktiem. Kāpēc? Jo tie jau nav par brīvu. Krūštura cenas bija no 5-15 EUR. Bet… kvalitāte un izskats diemžēl ļoti bēdīgs. Bail pat domāt kas notiek pēc to mazgāšanas un cik ilgi tādus var vispār nēsāt, lai tie pildītu savu funkciju – turētu krūtis. Kvalitatīvu krūšturi veikalā nenopirksi pa 5 EUR, bet ap 20 EUR noteikti var ko atrast. Un, protams, neaizmirsīsim par akciju laiku. Ja ir vēlme, vienmēr atradīsies saprātīgs risinājums.

Krūšturiem iesakām komplektā ņemt līdzi divas līdz trīs biksītes. Biksītes tiek mainītas biežāk higiēnisku apsvērumu dēļ. Līdz ar to, tās ir nepieciešams iegādāties vairāk kā krūšturu.

Bieži vien sievietes mainās svarā, gan notievējot, gan tam pieaugot. Tad ar neiztikt bez jaunu apakšveļas komplektu iegādes. Līdz ar to veļas kalnus nav jēgas iegādāties. Bet trīs apakšveļas komplektiem noteikti ir jābūt katras sievietes garderobē, lai tīri fiziski būtu ko mainīt. Mēs ieteiktu piecus līdz astoņus komplektus, kurus laika gaitā maināt, kad tie ir nolietojušies.

Pieskaņo apakšveļu sezonai

Lai atvieglotu savu dzīvi, iesakām uz sezonām pamainīt arī apakšveļas garderobi. Piemēram, ziemas sezonā iegādāties tumšas krāsas apakšveļu un pievērst uzmanību, ja nepieciešams, auduma biezumam. Ir sievietes, kuras uz ziemas sezonu izvēlas biezāku apakšveļu. Savukārt ir sievietes, kuras izvēlēsies plānāka auduma apakšveļu uz vasaras laiku. Vasaras laikam iesakām izvēlēties gaišo toņu krāsas. Par sezonām un kā tās ietekmē apakšveļas izvēli vari iepazīties bloga rakstā – “Apakšveļas izvēle sezonām: kā atjaunot savu garderobi katrā laikā“.

Apakšveļā nav tikai push up modeļi

Daudzas domā, ka šie ir tie labākie modeļi viņām. Jā ir, ja vēlies panākt efektu, kas vizuāli palielina krūtis un izceļ sievišķīgās aprises. Bet, ja tā nav, iepazīsti un piemēri citus krūštura modeļus, piemēram, mīkstos krūšturus ar stīpiņām vai bezstīpiņu krūšturus. Apakšveļā populārākais salikums ir komplekts, kas tiek veidots no push up krūštura un stringiem. Un šis salikums ir fantastisks! Bet ja nav vizuāli nepieciešams palielināt krūtis ir citi veļas komplekti, kas arī lieliski izskatīsies.

Apaksvelas knifiņi. Apakšveļas iegāde tiešsaistē

Iesakām iegādāties apakšveļu internetveikalos, kuru zīmolu jau Tu zini. Šeit ar to ka zini, domājām to, ka esi to jau iepriekš iegādājusies veikalā vai internetveikalā. Attiecīgi jau zini savus izmērus, vari nelauzīt galvu un iegūt pozitīvu iepirkšanās pieredzi. Ja zīmola izmēru nezini, tad noteikti sīki iepazīsties ar visu papildus informāciju, ko norādījis internetveikals. Parasti ir pieejami izmēru ceļveži vai citi materiāli. Iesakām atrast zīmolu, kura apakšveļa patīk, un tad ar pieturēties pie šī zīmola un tā vērtībām.

Apakšveļa kā dāvana

Esam dzirdējuši, ka vīrieši ļoti bieži savām sievietēm grib pasniegt tieši apakšveļu kā dāvanu, bet īsti nezina kā. Šeit noteikti ir jāatceras par dāvanu karšu opciju vai kopīgu apmeklēju ar savu mīļoto uz veikalu. Nopirkt otram apakšveļu var būt grūti, ja nezina īstos izmērus un modeli. Ir vīrieši, kuri savām mīļotajām iegādājas veļu vieni paši un visi ir priecīgi!. Sievietei var būt liels prieks un pārsteigums saņemt tieši mīļotā vīrieša veļu bez viņas klātbūtnes. Bet ir jāzina īstais izmērs un modelis! Apaksvela.lv dāvanu kartes ir pieejamas sadaļā “Dāvanu karte“.

apakšveļa, biksītes, veļa, krūšturi, lauma lingerie, lauma, naktsveļa, halāti, koriģējošā veļa, apaksvela

Nepērc apakšveļu mīļotajam, bet sev!

Bet, ja pērc tad Tev ir jāzina kas viņam patīk. Vīriešu gaume arī ir ļoti dažāda. Ir kuriem ļoti patīk mežģīnes un jo vairāk aksesuāru, jo labāk. Tajā pašā laikā daudziem patīk klasika. Ir vīrieši, kuri klasiku sauc par “omīšu” veļu un piemetina cik gan tā esot briesmīga. Interesanti ir paklausīties tik pretējos viedokļos, bet par to nav jēga strīdēties.

Ja Tev pašai, piemēram, patīk klasiskā veļa, bet mīļotajam “cakainā”. Vienmēr var atrast kopsaucēju un šo mežģīņu veļu uzvilkt tikai īpašākos vakaros, svētkos vai brīvdienās. Ikdienā nejusties sev pašai un būt diskomfortā ar sevi tas nav tā vērts. Vienmēr var atrast kompromisu, kas nesagādās neērtības otram.

Apakšveļa mīļotā vīrieša piesaistei

Kādai varbūt šis liksies smieklīgi, bet ir īsti gadījumi no dzīves. Sieviete nevar gadiem atrast otru pusīti. Apakšveļai nepievērš nekādu uzmanību. Kādā brīdī saprot ka tā nevar un iegādājas vairākus skaistus veļas komplektus un hop otras pusītes atrašanā sāk veikties labāk. Kāpēc? Ne jau fiziskā apakšveļa te ir iemesls, bet tas, ka sievietes pašapziņa pacēlās. Tās starojums. Kaut kāda maģija šajā visā ir. Ja signalizē, ka esi tam gatava, tas arī notiek!

Apaksvelas knifiņi. Apakšveļas mazgāšana un uzglabāšana

Šo tēmu praktiski jau esam apsprieduši citos bloga rakstos. Bieži vien sievietes ir vīlušās apakšveļā, ko iegādājušās par lielāku summu, jo kvalitāte esot nekāda. Bet apakšveļa bieži vien netiek likta mazgāšanas maisiņā. Īpaši svarīgi tas ir krūšturiem. Tāpat tiek izmantots nepareizs mazgāšanas režīms. Un attiecīgi nav brīnums, ka veļa jau pēc dažām mazgāšanas reizēm jau ir nekāda. Sievietes tiešām ir ļoti atšķirīgas. Citas savu apakšveļu izvēlēsies mazgāt ar rokām pat neizmantojot veļas mazgājamo mašīnu. Bet, ņemot vērā straujo dzīves ritmu, reti kura sieviete mūsdienās var atvēlēt laiku apakšveļas mazgāšanai ar rokām. Apkasvela.lv komanda nav pret apakšveļas mazgāšanu veļas mašīnā. Bet ir jāizmanto veļas mazgājamais maisiņš un nevar aizmirst par saudzīgo režīmu. Arī glabāt apakšveļu vajag uzmanīgi. Tā, lai kausiņi, netiktu traumēti vai deformēti.

Nepietiek tikai ar labas veļas iegādi, pareizo izmēru un modeli, arī rūpes par apakšveļu iespaidos tās kvalitāti.

Izmanto koriģējošo veļu, lai izskatītos slaidāka

Var ne tikai notievēt, lai izskatītos slaidāka, bet arī izmantot koriģējošo veļu. Vislabākais produkts ir koriģējošie šorti, kas pietur vēderu. Ja būsi arī “labi” paēdusi tas vizuāli, nebūs tik ļoti redzams, ja izmantosi koriģējošos šortus. Parasti dāmas šo opciju vairāk izmanto zem kleitām. Un koriģējošā veļa nav tikai domāta lielajiem izmēriem. Ļoti daudz sieviešu tieši ar mazajiem izmēriem izmanto šo opciju, padarot savu siluetu izteiksmīgu.

Neaizmirsti par krūštura lencītēm

Cik daudz sieviešu aizmirst par šo krūštura elementu un domā kāpēc krūšturis ir tik neērts. Bet īstenībā bieži vien nepieciešams tikai sakārtot lences un komforts ir atpakaļ. Jāskatās, vai sakārtojot lencītes, krūšturis aizmugurē nav uzrauts uz augšu vai pretēji – noslīdējis. Noteikti iesakām pievērst uzmanību krūštura lencītēm piemērot krūšturi. To sakārtošana īstenībā var mainīt ļoti daudz.

Nepareizs izmērs

Šī tēma ar ir mūžīga, bet jāsaprot, ka ķermenis mainās un tas kas derēja pirms 10 gadiem var nederēt šodien. Diemžēl esam pamanījuši, ka daudzas sievietes aizvaino tas, ka pasaka, ka varbūt, būtu nepieciešams uzmērīt lielāka apkārtmēra krūšturi vai biksītes. No vienas puses gribas, lai sieviete nēsātu sev atbilstošu veļu, bet nav patīkami, ka cilvēku tas aizskar. Tā ir katras sievietes atbildība veltīt laiku piemērotas apakšveļas izvēlei. Sievietes, kuras iepērkas pie konkrēta brenda, bieži vien jau zina savu izmēru. Un bez pielaikošanas pat fiziskā veikalā iegādājas krūšturus. Tas noteikti ietaupa laiku un ir ērti. Iesakām apakšveļu iegādāties pie konkrēta zīmola, nevis vairākiem, tas tikai sarežģīs tās iegādi.

Pievērs uzmanību apakšveļā tam, kas Tev ir svarīgs, nevis trendiem

Apakšveļā arī ir savas modes tendences. Konkrētās gada krāsas apģērbā būs arī sastopamas apakšveļā, bet, ja tās nesaskan ar Tavu būtību, nav jēgas iegādāties. Strādājot šajā jomā, ir dzirdēti daudz un dažādas velmes. Kāda grib biezāka auduma krūšturi, lai tas “sildītu”. Kāda grib mīksto krūšturi ar stīpiņām, bet tās noteikti nevar spiest. Kāda grib mežģīnes tikai sānos, bet pašu kausiņus gludus. Kādai patīk, ja lejā ir papildus garāka maliņa, kas apņem ķermeni. Kādai svarīgi ir, lai spilventiņi ir izņemami, kādai, lai iestrādāti krūšturī. Un tā mēs varētu turpināt ilgi. Tas parāda cik dažādas un unikālas mēs esam savā būtībā! Noteikti katru ieteikumu izvērtē apzinoties, vai Tu pati jutīsies ērti un komfortabli. Krūšturim nav jābūt apģērba gabalam, no kura pēc iespējas ātrāk gribi atbrīvoties, to novelkot.

Esi atklāta un godīga pret sevi. Ja staigā sev neērtā krūšturī, varbūt ir laiks nopirkt sporta krūšturi. Bet ja staigā sporta krūšturī, bet ilgojies būt sievišķīga, ir vērts paskatīties uz mežģīņu push up modeļiem.

Esam pamanījuši, ka ir modeļi, kurus vairāk iegādājas vecākas sievietes, bet citus jaunākas. Bet, tas ir stereotips, ka vecākas sievietes grib iegādāties tikai klasisko veļu. Nē, tā nav, mežģīnes un aksesuāri apakšveļā patīk sievietēm neatkarīgi no vecuma. Tāpat ir stereotips, ka modīgo veļu vēlas tikai slaidas sievietes. Nē, visas ir pelnījušas, lai tām būtu pieejams skaista apakšveļa. Vecumam vai ķermeņa apkārtmēriem šeit noteikti nav jābūt kādai noteicošai nozīmei. Bet, ir jārēķinās, ka apakšveļas veikali iet pēc pieprasījuma. Un piedāvājums kur pieprasījums ir mazāks nebūs tik plašs, bet tam noteikti ir jābūt. Katrai sievietei ir jābūt pieejamai kā modīgai, gan klasikai veļai! Internetā ir pieejami raksti par apģērba knifiņiem. Piemēram, – Modes knifi dāmām ar sievišķīgām aprisēm: no apakšveļas līdz pareizai kurpju izvēlei.

Apaksvelas knifiņi. Nobeigums.

Mēs ceram, ka šajā rakstā aizdomājies par kādām sev noderīgām lietām vai uzzināju ko jaunu sev. Ikdienas skrējienā bieži vien pat mēdzam aizmirst pat par ļoti elementārām lietām. Šo sarakstu varētu arī turpināt, bet šeit uzskaitījām to būtiskāko mūsu izpratnē. Apģērbam ir jāatvieglo mūsu dzīvi, nevis jāsarežģī. Tā mēs izpaužam savu unikalitāti un vietu pasaulē. Kāds būs klasikas mīlis, bet kādam vienmēr gribēsies izcelties uz citu fona. Un nav slikti izcelties, ja tas nav pārāk vulgāri vai nepieņemami. Ja Tev ir kādi knifiņi apakšveļā ko izmanto, padalies ar tiem ar mums. Mēs vienmēr priecājamies par atgriezenisko saiti!

Daudzu gadu laikā esam dzirdējuši daudz viedokļu par apakšveļu. Par to kas patīk, kas nē. Dažādās vēlmes. Mūsu ir prieks, ja klients ir ticis pie sev meklētā 🙂