Apakšveļas 2024.gada sākuma TOP kolekcijas

Apakšveļas 2024.gada sākuma TOP kolekcijas. Statistika. Šis vārds daudziem noteikti neko neizsaka, jo statistikas datu ir daudz. Bet mēs šoreiz par apaksvela.lv statistiku. Kāpēc to gribam publicēt? Jo tā sniedz informāciju par pirktākajiem produktiem. Ja veidotu šo rakstu pirms vairākiem gadiem, tas noteikti būtu par citiem apakšveļas modeļiem. Pirktāko produktu apskatu veidosim ik pa laikam. Pirmkārt, jo katru gadu tas nedaudz pamainās, pašas tendences, gan modeļi. Otrkārt, modeļi mainās arī atkarībā no sezonām. Vasarā popularitāti iegūst vasaras modeļi, ziemas periodā tie jau ir citi.

Apakšveļas 2024.gada sākuma TOP kolekcijas ir guvušas atzinību pircēju vidū, līdz ar to ir uzskatāmas par labākajām. Kuras tās ir? Ar tām varēsi iepazīties šajā rakstā. Tās varam nosaukt par apaksvela.lv bestselleriem. Pēc pieredzes varam teikt, ka gadu laikā arī tās nedaudz pamainās, bet ir modeļi, kuru pieprasījums gadiem ejot nemainās. Un ir saprotams kāpēc. Lietas nav ko sarežģīt. Arī apakšveļas iegādi. Viss vienkāršais ir arī tas, kas mums ir vajadzīgs.

Ir viegli apjukt apakšveļas piedāvājumā. Pirmkārt, apakšveļas zīmolu ir daudz. Bet, tas ir labi, jo pircējs var izvēlēties starp tiem. Viens ir cena, kas tos atšķir. Bet modeļi, krāsas, audumi arī katram zīmolam atšķiras. Ir labi, ja Tev ir savs mīļākais apakšveļas zīmols, kam vari uzticēties. Kādam apakšveļas zīmolam mums var nepatikt paši modeļi, kādām apakšveļas audums var būt par biezu, vai gluži pretēji par plānu. Izmērs. Apakšveļai izmēri starp zīmoliem var atšķirties. Tev ir 75C izmērs? Pie cita zīmola tas var būt kā 75D. Ja pērc apakšveļu pie konkrēta zīmola, Tev principā vienmēr derēs savs izmērs. Var būt atsevišķi un reti gadījumi, kad konkrētais izmērs var nederēt, jo ražošanas procesā kas kādam modelim ir nedaudz pamainījies. Šādiem gadījumi principā gan ir reti.

Lauma Lingerie Cotton Classic krūšturis Nr.1

Krūštura sastāvs – 57% poliamīds, 11% elastāns, 32% kokvilna. Krūšturis ar stīpiņām un mīkstiem kausiņiem. Materiāls satur kokvilnu. Kokvilnas odere kausiņu apakšējā daļā. Kausiņu augšējā daļa no elastīgām mežģīnēm. Komfortablas, platas, polsterētas plecu lences.

Ko apaksvela.lv var teikt par šo modeli? Šis laikam ir un būs vienmēr top viens modelis visos statistikas datos. Izmēru pieejamība. Krāsu dažādība. Tā popularitātes atslēga noteikti ir tas, ka modelis ir iemīļots gadu desmitiem. Attiecīgi tam ir savas uzticīgās klientes. Ja ir ērti un komfortabli, tad ir un nav nepieciešams mainīt to vai skriet pakaļ trendiem. Mums ir prieks, ka šis modelis ir ieguvis uzticamību un atzinību sieviešu vidū. Tas nav priekš visām un visām tas nederēs. Bet tās, kuras ir atradušas to kā savējo, mums ir liels prieks par to!

apakšveļa, biksītes, veļa, krūšturi, lauma lingerie, lauma, naktsveļa, halāti, koriģējošā veļa, apaksvela, sieviesu apaksvela

Lauma Lingerie Tuxedo krūšturis (viegli polsterēts).

Krūštura sastāvs – 90% poliamīds, 10% elastāns. Odere: 100% poliesters

Krūšturis ar stīpiņām. Formēti, viegli polsterēti kausiņi. Gluds materiāls. Regulējamas plecu lences.

Šis modelis ir bestselleris visām push up cienītājām! Klasiskas krāsas un gluds materiāls. Nekā lieka. Kas ikdienā vairāk ir nepieciešams! Šim krūšturim īpaša ir tā veidotā augšējā maliņa.

apakšveļas pasaule. Apakšveļa un veselība, apakšveļa, biksītes, veļa, krūšturi, lauma lingerie, lauma, naktsveļa, halāti, koriģējošā veļa

Lauma Lingerie Perfect Classic korsete

Korsetes sastāvs: 81% poliamīds, 15% elastāns, 4% kokvilna.

Koriģējoša grācija no stabila elastīga materiāla. Papildus oderes spēcīgākai figūras korekcijai. Pusporolona kausiņi. Kausiņi no neelastīgām mežģīnēm. Kausiņu augšējā daļa ar plānu oderi. Polsterējums ar kokvilnu. Regulējamas plecu lences. Kokvilnas ķīlis ar āķīšu un cilpiņu aizdari. Korsete, kas padarīs slaidāku auguma siluetu, to izlīdzinās. Lieliski varat pavilkt zem drēbēm.

apakšveļas pasaule. Apakšveļa un veselība, apakšveļa, biksītes, veļa, krūšturi, naktsveļa, halāti, koriģējošā veļa, Lingerie Perfect Classic korsete, lauma vela

Apakšveļas 2024.gada sākuma TOP kolekcijas. Lauma Lingerie Brief Simple Cotton biksītes.

Biksīšu sastāvs – 95% kokvilna, 5% elastāns

Biksītes no patīkama, elastīga kokvilnas materiāla. Priekšpusē papildus kokvilnas odere. Augsta vidukļa līnija. Ķīļa daļā kokvilnas odere. Biksītes tām sievietēm, kuras novērtē ērtumu un kokvilnu. Daļa sieviešu apakšveļu izvēlēsies tikai no kokvilnas, citām tas nebūs būtiski. Ir sievietes, kuras vienmēr izvēlēsies kokvilnas biksītes. Savukārt krūštura auduma sastāvam nepievērsīs uzmanību.

Kokvilna ir sēklapvalku šķiedras, ko iegūst no kokvilnas augiem. No kokvilnas gatavo dažādus tekstilizstrādājumus. Tie ir ļoti izturīgi un lēni nodilst. Kokvilna sastāv gandrīz tikai no celulozes (91%). Kokvilna ir viena no izplatītākajām šķiedrām pasaulē. No kokvilnas šķiedrām izgatavo dažādus tekstilizstrādājumus. Sākot ar viegliem audumiem un beidzot ar smagiem buru audekliem un biezu velvetu. No tās izgatavo ne tikai apģērbu, bet arī palagus, dvieļus un paklājus. Kokvilna ir ļoti labi piemērota dažādu mājsaimniecības piederumu, piemēram, auklu un virvju, izgatavošanā. To izmanto arī rūpniecībā. Audumus izgatavo no garākajām kokvilnas šķiedrām, bet īsākās lieto vates un sprāgstvielu ražošanai (skatīt nitroceluloze). Izmanto arī dažādu kompozītmateriālu izgatavošanā, piemēram, riepu, plēves, lakas un banknošu ražošanā. Apraksts par kokvilnu ņemts no wikipedia.

Lauma Lingerie Shape krūšturis

Krūštura sastāvs – 88% poliamīds, 12% elastāns. Odere: 100% poliesters

Komforts, atbalsts un perfekts izskats. Krūšturis bez stīpiņām. Viegli polsterēti kausiņi. Patīkams, gluds materiāls. Sāniņi no dubulta materiāla. Regulējamas plecu lences. Bezstīpiņu krūšturis, kas pieejams klientiem par ļoti pieejamu cenu. Ļoti piemērots ikdienas nēsāšanai, nekā lieka, gluds.

Pirmo reizi uzvelkot bezstīpiņu krūšturi sajūtas var būt teiksim tā “interesantas”. Pirmajā mirklī var būt sajūta, ka krūtis netiek turētas. Bet pastaigājot ar to saproti, nē, viss ir kā vajag arī tad, ja krūšturim nav stīpiņas. Ar stīpiņu vai bez? Katras sievietes izvēle. Ir sievietes, kuras stīpiņu nejūt krūšturim. Bet ir kas ļoti izjūt stīpiņu krūšturiem. Tad, šie bezstīpiņu krūšturi kļūst par īstiem dārgumiem garderobē. Pie šiem modeļiem var tik ātri pierast un iemīlēt tos!

apakšveļa, biksītes, veļa, krūšturi, lauma lingerie, lauma, naktsveļa, halāti, koriģējošā veļa, apaksvela, sieviesu apaksvela

Lauma Lingerie Shape krūšturis

Krūštura sastāvs: 88% poliamīds, 12% elastāns. Odere: 100% poliesters

Push up krūšturis ar formētiem kausiņiem. Krūšturis no gluda materiāla. Plecu lences priekšpusē – dubults spageti. Centrālā detaļa – dekoratīva cilpa. Regulējamas plecu lences. Šis krūšturis patiks visām push up modeļu cienītājām. Lieliski izceļ krūtis un nelielais aksesuārs priekšpusē lieliski to papildina. Krūšturis par kuru arī var teikt nekā lieka, bet efekts ir iespaidīgs.

apakšveļa, biksītes, veļa, krūšturi, lauma lingerie, lauma, naktsveļa, halāti, koriģējošā veļa, apaksvela, sieviesu apaksvela

Apakšveļas 2024.gada sākuma TOP kolekcijas. Lauma Lingerie Tuxedo krūšturis

Krūštura sastāvs: 90% poliamīds, 10% elastāns. Odere: 100% poliesters.

Formēts porolona kausiņš ar iestrādātiem gēla spilventiņiem. Push-up krūšturis. Formēti kausiņi. Gluds materiāls. Regulējamas un maināmas plecu lences. Šis krūšturis ar iestrādātajiem spilventiņiem palielinās vizuāli krūšu apjomu. Ja tas ir tas kas nepieciešams, šis modelis ir lielisks. Spilventiņi nav izņemami.

apakšveļa, biksītes, veļa, krūšturi, lauma lingerie, lauma, naktsveļa, halāti, koriģējošā veļa, apaksvela, sieviesu apaksvela

Lauma Lingerie Shape krūšturis

Krūštura sastāvs: 78% poliamīds, 22% elastāns. Odere: 95% kokvilna, 5% elastāns

Ērts krūšturis ar formētiem kausiņiem. Krūšturis no gluda materiāla. Mīksti kausiņi. Kausiņi no divām materiāla kārtām, iekšējā kārta no kokvilnas. Krūštura sāniņi ar papildus oderi. Regulējamas plecu lences.

apakšveļa, biksītes, veļa, krūšturi, lauma lingerie, lauma, naktsveļa, halāti, koriģējošā veļa, apaksvela, sieviesu apaksvela

Lauma Lingerie Everyday krūšturis

Krūštura sastāvs: 46% poliamīds, 9% elastāns, 45% kokvilna

Push up krūšturis ar stīpiņām un polsterētiem kausiņiem. Polsterējums ar kokvilnu. Regulējamas plecu lences. Kausiņi no mežģīnēm. Aizmugure no gluda, elastīga materiāla.

Klasiska, bet jau ar mežģīnēm. Ļoti sievišķīgs.

apakšveļas pasaule. Apakšveļa un veselība, apakšveļa, biksītes, veļa, krūšturi, lauma lingerie, lauma, naktsveļa, halāti, koriģējošā veļa

Apakšveļas 2024.gada sākuma TOP kolekcijas. Lauma Lingerie Perfect Classic krūšturis

Krūštura sastāvs: 61% poliamīds, 3% elastāns, 36% kokvilna

Krūšturis bez stīpiņām. Mīksti kausiņi. Kokvilnas odere kausiņu apakšējā daļā. Kausiņu augšējā daļa no neelastīgām mežģīnēm ar plānu oderi. Krūštura sānu daļā iestrādāti kauliņi. Regulējamas plecu lences. Aizmugure no stabila, elastīga materiāla.

Lauma Lingerie Perfect Classic krūšturis, apakšveļa, biksītes, veļa, krūšturi, lauma lingerie, lauma, naktsveļa, halāti, koriģējošā veļa

Lauma Lingerie Soft Classic krūšturis

Krūštura sastāvs: 70% poliamīds, 15% elastāns, 15% kokvilna

Krūšturis ar stīpiņām. Mīksti kausiņi. Kausiņi no mežģīnēm. Kausiņu apakšējā daļa ar kokvilnas oderi. Krūštura sāniņi no stabila, elastīga materiāla. Platas, polsterētas plecu lences.

Lauma Lingerie Soft Classic krūšturis, apakšveļa, biksītes, veļa, krūšturi, lauma lingerie, lauma, naktsveļa, halāti

Lauma Lingerie Lace Love krūšturis

Krūštura sastāvs: 45% poliamīds, 10% elastāns, 45% kokvilna

Push up krūšturis ar stīpiņām. Polsterēti kausiņi no elastīgām mežģīnēm. Polsterējums ar kokvilnu. Krūštura jostiņa no elastīgām mežģīnēm. Krūštura sāniņi no gluda, elastīga materiāla. Regulējamas plecu lences.

Pats sievišķīgākais bestselleris! Šī krūštura konstrukcija, kad mežģīnes iet sānos ir iemīļota daudzu sieviešu vidū. Modelis, kurš parādījās tikai 2023.gadā, bet ir kļuvis ļoti iemīļots. Kolekcija sievietēm, kas grib arī vizuālo baudījumu apakšveļā. Lace Love kolekcijā arī atradīsi sievišķīgas biksītes.

apakšveļa, biksītes, veļa, krūšturi, lauma lingerie, lauma, naktsveļa, halāti, koriģējošā veļa, Lauma Lingerie Lace Love krūšturis

Apakšveļas 2024.gada sākuma TOP kolekcijas. Lauma Lingerie Invisible Light krūšturis

Krūštura sastāvs: 75% poliamīds, 25% elastāns

Gluds bezvīļu krūšturis bez stīpiņām. Plāna, līmēta aizdare. Izņemams kausiņu polsterējums. Regulējamas plecu lences. Sportiska tipa krūšturis, ko ver nēsāt ikdienā. Komforts un ērtums būs garantēts! Pat aizmirsīsiet par to, ka krūšturis ir uzvilkts. Negribi polsterējumu? Varēsi to vienkārši izņemt.

apakšveļas pasaule. Apakšveļa un veselība, apakšveļa, biksītes, veļa, krūšturi, lauma lingerie, lauma, naktsveļa, halāti, koriģējošā veļa

Lauma Lingerie augsti izgrieztas Lace Love biksītes

Biksīšu sastāvs: 82% poliamīds, 10% elastāns, 8% kokvilna

Augsti izgrieztas biksītes no mežģīnēm un gluda materiāla. Augsta jostas līnija. Ķīļa daļā kokvilnas odere. Šīs biksītes piedāvājumā parādījās diez gan nesen, bet ir iemīļotas. Trendīgas šim laikam!

apakšveļa, biksītes, veļa, krūšturi, lauma lingerie, lauma, naktsveļa, halāti, koriģējošā veļa

Kādus secinājumus varam izdarīt? Pirktākie modeļi nav viena veida krūšturi. Tie ir gan mīkstie krūšturi ar stīpiņu, tāpat kā push up vai bezstīpiņu modeļi. Šobrīd vairāk modē ienāk bezvīļu apakšveļa. Klasiska, gaumīga un eleganta. Un kas to būtu domājis. Ja kāds mums to teiktu pirms vairākiem gadiem, pat neticētu!

Apakšveļas piedāvājums ir diez gan plašs un tajā var viegli apjukt. Bet, ja skaidri zini ko vēlies, ir vieglāk. Negribētos kādus modeļus izcelt īpaši. Ir sievietes, kuras arī nēsā dažādus modeļus un arī tas nav slikti. Visos modeļos var būt ērti, ja esi izvēlējusies savu izmēru. Bezvīļu krūšturi var izvēlēties zem blūzēm, kad piemēroti ir gludie krūšturi. Tāpat zem topiņiem. Mežģīņu krūšturus var valkāt zem džemperiem vai ne tik pieguļošiem krekliem.

Ja nēsājat kleitas – der padomāt, vai krūšturim nav nepieciešamas caurspīdīgās lencītes. Ja nepatīk caurspīdīgās lencītes, der padomāt par krūšturiem, kuri nēsājami bez lencītēm. Bezstīpiņu krūšturi ir lieliski piemēroti ikdienai. Sava apakšveļas garderobe ir jāplāno ar garderobi. Tāpēc, lai krūštura mežģīnes nebūtu izspiedušās uz topiņa vai apakšveļa nelīstu ārā no kleitas, vai arī nespiestos ārā no biksēm. Kādreiz mums visām gan sanāk sakombinēt ko aplamu, bet no kļūdām var mācīties. Pieredze nāk ar gadiem vai vienkārši ar interesi par šīm lietām.

Apakšveļas tendences

Vai sievietes interesējas par apakšveļas tendencēm? Mazāk, bet daļa sieviešu zinās aktuālo. Modes apakšveļu kolekciju krāsas parasti tiek izlaistas ņemot vērā trendīgās krāsas apģērbā. Mūsdienās piedāvājums ir plašs un ir viegli apjukt. Vieglāk ir, ja izvēlies klasikās krāsas garderobē, gan apakšveļā – balto, melno, bēšo. Tad ir vieglāk arī veidot kapsulas garderobi. Šo tēmu arī nedaudz esam ieskicējuši un vari ar to iepazīties sadaļā “Kapsulas garderobe: kā padarīt apģērba izvēli vienkāršu un stilīgu!”.

Apaksvela.lv komanda vēlētos, lai sievietes vairāk izvēlētos arī modīgos modeļus ar dažādiem aksesuāriem. Pietiek ar vienu šādu komplektu garderobē, bet, lai tas būtu Tev pa rokai brīdī kad gribi uzvilkt ko sievišķīgu un seksīgu. Apakšveļa nav tikai garderobes sastāvdaļa, tā arī ir par Tavu pašizpausmi un sievišķību. Gribas apkārt redzēt vairāk harizmātisku un priecīgu sieviešu un šīm sievietēm arī noteikti ir fantastiska apakšveļa. Tāpat kā viss pārējais. Un šeit mēs nedomājam uzreiz dārgu vai ekskluzīvu. Labas lietas var iegādāties par pieņemamām cenām, un nav gluži jādzenas pakaļ visiem dārgajiem zīmoliem. Tāpat arī apakšveļā. Dārgie zīmoli, tām kas var atļauties, un vidējas cenas par arī labu kvalitāti un izskatu.

Apakšveļas 2024.gada sākuma TOP kolekcijas – nobeigums

Kas ir tas kas kas liek iemirdzēties Tavām acīm? Mežģīnes? Kāda konkrēta krāsa? Aksesuāri, detaļas? Kas Tev apakšveļā ir svarīgs? Padalies ar mums. Ar prieku uzklausīsim katru sievieti un tās stāstu.

Apakšveļas 2024.gada sākuma TOP kolekcijas. Visiem šiem pirktākajiem modeļiem top krāsas ir bēšā, melnā un baltā. Klasiskajiem bāzes modeļiem ir apraksti, kuros par katru ir sniegts skaidrojums. Tāpat bildēs diez gan precīzi var iepazītiem ar modeļu izskatu. Izvēloties krāsu toņus garderobē iesakām izpētīt kādi Jums piestāv. Šķiet apakšveļā to var neievērot, jo tā ir slēpta no citu acīm. Bet ticiet, tam ir liela nozīme. Ja valkāsiet pēc krāsām atbilstošu apakšveļu, tā uzreiz izskatīsies Jums daudz efektīvāka. Tomēr ir vērts pievērst tam uzmanību.

Krāsa kas derēs gan visām, ir bēšā. Kāpēc? Jo tā ir miesas krāsa un ja vēlaties, lai apakšveļa saplūst ar Jums, šī krāsa būs tā īstā un vienīgā. Esam pamanījuši, ka ļoti efektīva krāsa ir tieši melnā, piešķirot klasisku eleganci. Vīrieši gan teiktu, ka sarkanā krāsa ir tā piesaistošākā veļā. Bet, arī ievērības cienīga ir melnā. Un tieši šobrīd ir melnās krāsas uzvaras gājiens. Sarkanas krāsas apakšveļu sievietes iegādājas daudz retāk.

Mode un tehnoloģijas attīstās, vairāk un nākotnē vēl vairāk ienāks dabai draudzīgāki risinājumi, ilgtspējīgākas tehnoloģijas. Daudz kur ārzemēs iegādājoties pie konkrēta zīmola kādus produktus tiek piedāvāts bonuss. Bonuss izpaužas kā koka iestādīšana. Zaļā domāšana. Lai gan Latvija var lepoties ar “zaļumu”, gan šādi piedāvājumi pie mums arī nebūs ilgi jāgaida.

Kā ir iesācies 2024.gads? Ar klasisku modeļu un krāsu bumu. Bet nākot vasaras laikam, mēs ceram, ka arī ienāks garderobē vairāk krāsu, mežģīņu un aksesuāru. Kam būs pieprasījums, tam būs piedāvājums. Ceram, ka apakšveļas iegāde Tev nesagādā galvas sāpes. Tai vajadzētu būt vieglai un patīkamai nodarbei sevis iepriecināšanai. Un ja partneris vēl iegūst bonusu, tad tā noteikti ir izdevusies! 🙂