Apaksvela siltākam laikam!

Apaksvela siltākam laikam! Ir dažādu veidu sievietes. Sievietes, kuras apakšveļā pieturas cauru gadu pie sava standarta. Bet ir sievietes, kuras maina apakšveļu atkarībā no sezonas. Šoreiz vairāk pievērsīsimies sievietēm, kuras maina savu apakšveļas garderobi atkarībā no sezonas. Varbūt iedvesmosim Tevi uz pārmaiņām arī savā garderobē! Esam novērojuši, ka sievietes veļu vairāk iegādājas siltajā laikā. Tas gan nenozīmē, ka veļa kļūst aktuāla tikai šajā laikā. Vairāk to, ka sievietes šajā laikā vairāk aizdomājas par veļas nepieciešamību. Daudzas pat iegādājas vairākus komplektus uzreiz visam gadam. Tāpat sievietes mēdz iegādāties vienu modeli vairākās krāsās – baltā, bēšā un melnā. Noteikti nav kādi konkrēti kritēriji, varam uzrakstīt savus novērojumus šobrīd 2024.gadā. Mode mainās un kas to lai zina, varbūt nākamgad modes tendences tā mainīsies, ka modē būs glitera apakšveļa. Par to gan šaubāmies 😀

Apakšveļa var celt Tavu pašapziņu!

Savos darbības gados esam novērojušas, ka ir sievietes, kuras lielu uzmanību pievērš detaļām un krūštura izvēlei. Tai pat laikā ir sievietes, kuras ātri paķers krūšturi ar domu, ka tik lai ir ko mugurā vilkt, pat tam nepievēršot uzmanību. Bieži vien sievietes par maz pievērš uzmanību apakšveļas iegādei. Tai nav jābūt sarežģītai, bet tāpat kā citām lietām, ir jāvelta laiks. Daudzas doma, ka ja apakšveļa nav redzama citu acīm, tad kāpēc lieki tērēties uz šī apģērba gabala. Bet ne jau citiem to vajag, bet tieši Tev, lai labi justos un celtu savu pašapziņu. Apakšveļa var celt Tavu pašapziņu!

Reti, kura sievietei veikalā pateiks es nezinu kāds modelis man ir piemērots vai atzīs, ka nezina savu īsto izmēru. Bet sadzīviskās situācijās runājot atklāti, daudzas sievietes nav izglītotas par šo tēmu. Kaut ko kaut kad ir nopirkušas un nēsā kamēr izdilst. Arī veļai ir savs nolietojums, krūšturi izstaipās pēc 200 mazgāšanas reizēm. Tie nav jānēsā kamēr izdilst. Bet, apakšveļa nav dārga. Jā, ja vēlēsies daudz mežģīnes un aksesuārus, tad nāksies šķirties no lielākas summas. Bet ir klasiskā apakšveļa. Veļa, kas pilda savu funkciju, nodrošina komfortu un stabilitāti un ir pieejama katrai sievietei. Tāpat veļas komplekti nav nepieciešami daudz, galvenais ir tos mainīt.

Nedaudz novirzījāmies no tēmas ar izglītojošu ievadu, bet gribam katru sievieti iedvesmot rūpēties par sevi un savu ķermeni. Ķermenis ir kā mūsu templis. Liksim tajā labas lietas! Turpmākajās sadaļās ieskicēsim kas nedaudz pamainās vai izmanās apakšveļas pasaulē ienākot siltajam laikam!

Apaksvela siltākam laikam! Krāsu maiņa.

Sezonām mainoties mainās arī krāsas apģērbā. Tumšo apģērbu vairāk nomaina gaiši un viegli apģērbi un apakšveļa nav izņēmums. Pavasara sezonā ienāk vairāk bēšie, baltie un maigi rozā toņi, kā arī spilgtie toņi. Spilgtie toņi gan apakšveļā nav paši iecienītākie, jo ir grūtāk kombinējami ar apģērbu. Taču ir sievietes, kuras tieši vēlas šo efektīvo pieskaņu. Sievietes, kuras iegādājas dažus spilgtās veļas komplektus starp maigajiem un klasiskajiem toņiem. Tāpat ir sievietes, kuras iegādāsies apakšveļu melnā krāsā un gadalaiku nomaiņa absolūti tām neko neietekmēs.

Ko iesaka apaksvela.lv? Iekļaut kādu komplektu arī spilgtā krāsā starp klasiskajiem toņiem, kas piešaus garderobei savu odziņu un izvēles brīvību. Lai gan klasiskie toņi vienmēr ņems virsroku, nedaudz asumiņa attiecīgos brīžos ir vajadzīgs arī apakšveļas garderobē. Apaksvela.lv populārākās vasaras krāsas ir baltā un maigi rozā. Taču pati populārākā visu gadu ir sudraba peonija jeb bēšā. Var to saukt arī par miesas krāsu. Šīs krāsas apakšveļa gandrīz vienmēr būs saskaņojama ar apģērbu. Ir bijuši piedāvājumā apakšveļas audumi no puķainiem rakstiem, taču sievietes vairāk ir novērtējušas klasiku, kas arī ir saprotami. Puķainu kleitu un klasisku veļu, tā esot labāk! Melnās krāsas uzvaras gājiens šis noteikti nav.

Ziedu raksti apakšveļā

Vairāk mežģīņu un ziedu rakstu. Ziedu raksti apakšveļā ir izplatīti visu gadu, bet vasaras sezonā tie ienāk vēl vairāk. Ar bagātīgām un lielām mežģīnēm vai smalkām un klasiskām. Katras sievietes izvēle. Šīm lietām vairāk uzmanību pievērsīs un novērtēs tieši sievietes. Mežģīnes vienmēr ir bijušas modē. Agrāk ko tik ekskluzīvu varēja atļauties tikai turīgie ļaudis, bet mūsdienās tās var iegādāties katra sieviete. Vienīgi jautājums par mežģīņu kvalitāti. Jo augstāka cena, jo no kvalitatīvākiem materiāliem mežģīnes būs veidotas. To izskats nepazudīs pēc vairākām mazgāšanas reizēm un tās nebūs tik viegli uzraut. Bāzes kolekcija, kuru iesakām kā klasikas apvienojumu ar mežģīnēm, ir Lace Love kolekcija. Kolekcija, kura ir guvusi ļoti lielu popularitāti pāris mēnešu laikā un kļuvusi par apaksvela.lv bestselleri.

Apakšveļas modeļa izvēle

Iestājoties siltākam laikam var novērot, ka virsroku vairāk ieņem krūšturi ar mīkstajiem kausiņiem, nevis push up krūšturi. Tas izskaidrojams ar to, ka sievietes vēlas ko gaisīgāku un vieglāku vasaras siltajam laikam. “Salīgākas” sievietes vasaras laikā arī var palikt pie push up modeļiem un neko nemainīt savā garderobē. Krūšturiem ar mīkstajiem kausiņiem parasti lejā ir stīpiņa. Audums šiem krūšturiem var būt biezāks, tā arī plānāks. Modē vairāk šobrīd ienāk krūšturi, kuri ir caurspīdīgi un viegli. Tā sakot jo mazāk un gaisīgāk, jo labāk!

Arī bezkarkasa veļa ir ieguvusi savu popularitāti pēdējos gados. Šeit domājam krūšturus bez stīpiņām. Mūsdienu tehnoloģijas ir attīstījušās tik ļoti, ka ir iespējami modeļi bez stīpām. Taču tie aizvien tur krūtis un lieliski pilda šo galveno funkciju. Tas noteikti ir atvieglojums visām tām sievietēm, kurām nekad nav patikušās stīpiņas, jo tās spiež krūtīs un sagādā diskomfortu. Savukārt citām tieši vismīļākie un ērtākie būs krūšturi ar stīpiņām. Katram savs un šeit nav jēgas strīdēties, kurš tam modelis ir vai nav labāks.

Apaksvela.lv iesaka izvēlēties sev atbilstošu modeli, kurā jūtaties ērti un labi. Nevajag sekot trendiem, ja tie Tev nenes pievienoto vērtību. Tad iegādātā garderobe netiks izmantota un tā arī stāvēs skapī kamēr tiks atdota kādai citai vai izmesta ārā. Lai izvairītos no kļūdām iesakām doties uz apakšveļas veikalu, kur ir plašs piedāvājumu klāsts un atvēlēt laiku apakšveļas izpētei. Piemērīt dažādus modeļus un saprast, kurā jūtaties visērtāk. Protams, garderobi var kombinēt no dažādiem modeļiem. Galvenais, lai tajos visos jūtaties labi un ērti. Apakšveļai nav jāspiež Tavs ķermenis vai arī Tev nav jāizjūt diskomforts to nēsājot. Dažkārt krūšturi tiek uztverti kā apgrūtinoši un traucējoši apģērba gabali. Tādi, no kuriem mājās atnākot gribas tos novilt un sajust atvieglojama sajūtu. Tā tam nevajadzētu būt! Bet, ja tā ir, noteikti ir nepieciešama apakšveļas mērīšana un modeļu izpēte.

Apaksvela siltākam laikam! Bezvīļu veļa

Lielu popularitāti ir ieguvusi bezvīļu apakšveļa. Domājams, tās uzvaras gājiens vēl tikai turpināsies. Bezvīļu veļa būs aktuālāka vairāk sievietēm, kuras izvēlas vairāk pieguļošus apģērbus un nevēlas, lai apakšveļa izspiestos uz apģērba. Ziemas sezonā, kad nēsājam biezākas drēbes tas var nebūt aktuāli, bet vasaras sezonā ir lielāks pieprasījums tieši pēc šādiem modeļiem. Bezvīļu veļa noteikti ir vairāk piemērota klasikas cienītājām, jo šajos modeļos nav nekā lieka. Bez mežģīnēm un liekiem aksesuāriem. Apaksvela.lv kā bezvīļu veļa lielu popularitāti ir ieguvusi “Invisible light” kolekcija. Pieejama melnā un bēšā krāsā. Krūšturi ir sportiska tipa un ļoti ērti. Otru kolekciju, kuru vēlamies izcelt ir “Invisible“. Pieejami push up modeļi, ļoti klasiski, bez liekām detaļām vai cakām.

Krūšturi kā aksesuāri

Vasarā krūšturus var izmantot kā aksesuāru savam apģērbam. To var panākt ar vairāk redzamām mežģīnēm, izgriezumiem, kad redzams krūšturis, kā arī ar stīpiņām priekšpusē. Efektu var panākt arī nēsājot caurspīdīgus krekliņus vai topiņus, kad ir redzams krūšturis. Mūsdienās ar vien vairāk sievietes izmanto krūšturus kā odziņu apģērbam. Ir pat kad krūšturis pilda “topiņa” funkciju. Latvijā tas īsti nav novērojams, bet ārzemēs ir šāda tendence. Mūsu ieskatā tas nav slikti, ja ir vizuāli baudāms un krūšturi turpina pildīt savu funkciju – atbalstīt un turēt krūtis. Neētiski būtu, ja krūtis veltos ārā reizē sagādājot pašai nēsātājai diskomfortu. Mūsdienās arī sporta krūšturi bieži vien tiek izmantoti topiņa vietā. Arī šis tandēms nav slikts.

Apaksvela siltākam laikam! Krūšturi ar noņemamām vai caurspīdīgām lencītēm

Kā vasarā var iztikt bez kleitām? Izlaidumi, kāzas un dažādi citi svētki, kad sievietes vairāk nēsā šo skaisto apģērba gabalu. Ir kleitas, kas prasa arī specifiskāku apakšveļu. Krūšturus, kuri satur krūtis bez lencītēm. Attiecīgi vairāk ciešāk pieguļošs ir apkārtmērs, lai krūtis varētu noturēt vietā. Savukārt ir sievietes, kuras izvēlēsies krūšturus ar caurspīdīgām lencītēm. Šis vairāk ir gaumes jautājums, kas kurai patīk. Jārēķinās, ka caurspīdīgās lencītes tuvumā būs redzamas, bet, protams, tik ļoti neizcelsies kā ja tās būtu klasiskajā veidā. Apaksvela.lv piedāvājumā ir nopērkamas atsevišķi caurspīdīgās lencītes. Tātad, visiem krūšturiem, kuriem ir noņemamās lencītes ir iespējams tās samainīt uz šīm caurspīdīgajām. No mūsu piedāvājuma iesakām divus krūšturus – Lauma Lingerie Shape krūšturi. Krūšturi, kas ir bez stīpiņām, paredzēts valkāšanai bez plecu lencēm, ar gludu materiālu. Tāpat vēlamies izcelt Lauma Lingerie Tuxedo krūšturi, kuram ir regulējamas un maināmas caurspīdīgas plecu lences.

Koriģējošā apakšveļa

Koriģējošā apakšveļa piedzīvo savu uzvaras gājienu divreiz gadā. Viens no tiem ir Ziemassvētku laiks, kad piedzīvojam ballīšu sezonu, bet otrs ir sākoties siltajam laikam. Koriģējošā veļa ir lielisks veids kā paslēpt to, ko nevēlies, lai citi redz vai gluži pretēji izcelt vēl vairāk kādu sava ķermeņa aprisi. Apaksvela.lv noteikti iesaka izmantot koriģējošos šortus. Tie satur vēderu reizēs kad ir labi paēsts, bet negribas, lai tas visiem ir redzams. Koriģējošā veļa noteikti nebūs tā, kas visus defektus, ja tādi ir, paslēps. Bet samazinās un smuki piekoriģēs gan. Apaksvela.lv koriģējošās apakšveļas piedāvājums ir apskatāms sadaļā “Koriģējošā veļa“.

Izplatīts mīts ir tas, ka koriģējošo veļu iegādājas sievietes, kurām ir liekas svars. Koriģējošo veļu iegādājas sievietes arī ar 36, 38 un 40 izmēru. Dažkārt sievietēm gribas radīt izteiktāku siluetu, kā arī minējam noslēpt tikko uzēsto vēderiņu. No apaksvela.lv koriģējošās veļas piedāvājuma vispopulārākā ir Lauma Lingerie Perfect Classic korsete un Lauma Lingerie Perfect Classic koriģējošie šorti. Koriģējošai veļai noteikti nevajag sagādāt sāpēs tās valkāšanas laikā vai arī tās novelkot. Vairs nav viduslaiki, ka būtu nepieciešams sevi tik ļoti mocīt kādu noteiktu standartu dēļ. Piedāvājumā gan ir korsetes, kas satur vēderu. Bet ir vairāk domātas, lai piekoriģētu siluetu, nevis samazināt apkārtmēru, kas sagādā ķermenim sāpes.

Peņuāri

Siltajā sezonā vairs negribas pa māju staigāt siltajā mājas kostīmā vai halātā. Lieliski mājas apģērbi siltajā laikā ir peņuāri. Viegli, gaisīgi, dažādās krāsās un mežģīņu aksesuāros. Baudīt rīta kafiju tādos ir kaifs. Lietu ko iesakām katras sievietes garderobē, jo tā ir mīlestības valoda pret sevi. Sajutīsies kā dieviete pat ar neperfekto frizūru!

Stringi

Lai gan stringi ir populāri visu gadu, vasarā tie kļūst vēl populārāki. Pieprasīti ir gan dažādi izmēri, gan krāsas. Steriotips, ka stringus nēsā tikai tievās sievietes ar biksīšu izmēru 36-40. Nē tā nav, stringus vasarā iegādājas sievietes arī ar 48 izmēru. Izskaidrojums jau ir pavisam vienkāršs. Lai nav karsti, mazāk lieka auduma, kad ir karsti. Tāpat, lai apakšveļa lieki nespiestos cauri biksēm, šortiem vai pieguļošiem svārkiem.

Apaksvela siltākam laikam! Peldkostīmi

Esam novērojuši, ka sievietes bieži vien aizmirst par peldkostīma iegādi. Uznākot pēkšņi siltajām dienām tas tiek meklēts, bet bieži vien steigā tiek izvēlēts ne tas kas patīk, ne arī īstais izmērs. Tāpēc iesakām jau laicīgi domāt par tā iegādi. Šobrīd gan peldkostīmi ir ieguvuši savu aktualitāti visa gada garumā. Jo tiek apmeklēts gan SPA, gan cilvēki dodas ārzemju atpūtas braucienos. Noteikti jāpievērš uzmanība peldkostīma krāsai. Vai vēlaties, ka saule pievelk vairāk? Tad noteikti tumšā krāsa būs laba izvēle. Ja nevēlaties, tad labāka izvēle būs gaišie toņi. Bet šeit vairāk jāskatās uz to, ka ne visiem ādas tipiem piestāv baltā krāsa. Lai nav tā, ka vizuāli peldkostīms ir nepievilcīgs Jums. Var novērot tendenci arī vairāk iegādāties kopējos peldkostīmus. Iemesls tam varētu būt saules negatīvo seku atstāšana uz ķermeni, ka pat to gribas vairāk piesegt, nevis atkailināt. Tāpat ir svarīgi, lai peldkostīms spētu ātri izžūt saulē.

Vasara noteikti nav tikai par modi, bet arī par aktīvu atpūtu kopā ar ģimeni un/vai draugiem. Smelies iedvesmu internetā kā pavadīt silto laiku. Iepazīsties ar 10 idejām vasaras brīvdienās! Internetā var atrast arī daudz citu iedvesmojošu rakstu aktīvām un priekpilnām brīvdienām!

Apaksvela siltākam laikam! Noslēgums

Apaksvela siltākam laikam! Noslēgumā gribam novēlēt izbaudīt silto laiku un sajust vasaras brīvību, ko tā sniedz. Ceram, ka arī aizdomājies par savu garderobi un ko tajā ir nepieciešams papildināt vai nomainīt. Ir klientes no kurām dzirdam – man nav laika staigāt pa veikaliem. Bet tam jau ir internetveikali, arī apaksvela.lv komanda, kas var palīdzēt un sniegt atbalstu!

Siltajā laikā noteikti ir jāizvēlas vairāk elpojoši audumi un apģērba gabali. Un šeit nedomājam tikai par apakšveļu, bet kopumā pa visu apģērbu. Šajā laikā noteikti ir daudz vairāk jāpadomā kā sakombinēt apakšveļu ar savu apģērbu, lai viss būtu saskanīgi.

Apakšveļas iegāde noteikti ir labs veids kā sevi iepriecināt un parūpēties par savu veselību. Tas parāda īsto sievietes attieksmi pret sevi, jo apakšveļa nav redzama citu acīm. Bet tas ir veids kā sieviete rūpējas par sevi. Vizuāli, lai labi izskatītos. Veselības ziņā, jo laba krūštura izvēle iespaido muguru. Tāpat higiēnas ziņā. Apakšveļa ir jāmaina, tā nevar būt veca un novalkāta. Apavus taču mēs arī neiegādājamies pāris izmērus lielākus vai mazākus, vai tādus kas nav ērti. Kad tie ir nokalpojuši izmetam, jo visiem tas ir redzams.

Apakšveļa ir lielisks veids kā celt savu pašapziņu un sievišķīgumu, tik pašai sievietei ir jāzina kas patīk un ko tā vēlas. Ieklausāmies savā sirdsbalsī un tā vienmēr aizvedīs pareizajā virzienā. Lai iedvesmojoša un patīkama kļūst katra Tava iepirkšanās reize. Vismaz mums tie ir kā mazie svētki katru reizi! Daudzu gadu laikā uzkrātā pieredze palīdz iedvesmot un mudināt sievietes vairāk rūpēties par sevi. Šis ir laiks, kad mums katrai ir pieejama kvalitatīva apakšveļa. 21.gadsimts mums sniedz plašas iespējas izpausties un parādīt savu unikalitāti. Neslēpsim to!